Eylül Kibaroğlu 3. Amatör Cup
Tournament Bracket of Eylül Kibaroğlu 3. Amatör Cup
Eylül Kibaroğlu 3. Amatör Cup
04.10.2019-06.10.2019
64 Double Elimination
                                                                                                                                               
  LOSERS ROUND 10     LOSERS ROUND 9     LOSERS ROUND 8     LOSERS ROUND 7     LOSERS ROUND 6     LOSERS ROUND 5     LOSERS ROUND 4     LOSERS ROUND 3     LOSERS ROUND 2     LOSERS ROUND 1     INITIAL ROUND     WINNER ROUND 1     WINNER ROUND 2     WINNER ROUND 3     WINNER ROUND 4     WINNER FINAL     FINAL-1     FINAL-2  
                                                                                                                                               
                                                                                  A001Sat. 11:00                                                          
                                                                                 
1tuncay baydemir
2
                                                         
                                                                  A065Sat. 16:00     A049Sat. 15:00    
64alp demirci
4
    A033Sat. 15:00                                                  
                                                                 
ali faramarzi
4
   
tuncay baydemir
3
    Lgt => A049      
alp demirci
0
                                                 
                                                                 
ahmet kürşat gençoğlu
0
   
ali faramarzi
4
    A002Sat. 14:00    
armin farid
4
                                                 
                                                                  Lgt => 33       Lgt => 49      
32ali faramarzi
1
    Lgt => A080                                                    
                                                  A097Sat. 20:00     A089Sat. 18:00                    
33armin farid
4
            A081Sat. 17:00                                          
                                                 
sinan özkalas
-    
ali faramarzi
2
                    Lgt => A049              
armin farid
4
                                         
                                                 
bartu karakurt
FF    
sinan özkalas
4
                    A003Fri. 19:00            
ahmet efe arslan
3
                                         
                                                  Lgt => 17       Lgt => 25                      
17ahmet efe arslan
4
            Lgt => A100                                            
                                                                  A066Sat. 14:00     A050Sat. 12:00    
48gizem bahur
3
    A034Fri. 22:45                                                  
                                                                 
sinan özkalas
4
   
gizem bahur
2
    Lgt => A050      
ahmet efe arslan
4
                                                 
                                                                 
bariş gezgen
1
   
sinan özkalas
4
    A004Fri. 19:00    
utku eser
3
                                                 
                                                                  Lgt => 33       Lgt => 49      
16sinan özkalas
3
    Lgt => A079                                                    
                                  A113Sun. 13:00     A109Sun. 12:00                                    
49utku eser
4
                    A105Sat. 21:00                                  
                                 
halil erdogan
5
   
sinan özkalas
3
                                    Lgt => A050                      
armin farid
5
                                 
                                 
emre ulugeyik
4
   
halil erdogan
4
                                    A005Fri. 19:00                    
bariş özdemir
3
                                 
                                  Lgt => 9       Lgt => 13                                      
9onur özmen
4
                    Lgt => A115                                    
                                                                  A067Sat. 15:00     A051Sat. 12:00    
56mehmet özbek
1
    A035Fri. 22:45                                                  
                                                                 
mehmet özbek
2
   
mehmet özbek
-     Lgt => A051      
onur özmen
3
                                                 
                                                                 
ceren dinç
4
   
arda baykara
FF     A006Fri. 19:00    
bariş özdemir
4
                                                 
                                                                  Lgt => 33       Lgt => 49      
24arda baykara
0
    Lgt => A078                                                    
                                                  A098Sat. 20:00     A090Sat. 18:00                    
41bariş özdemir
4
            A082Sat. 18:00                                          
                                                 
ceren dinç
2
   
ceren dinç
4
                    Lgt => A051              
bariş özdemir
4
                                         
                                                 
halil erdogan
4
   
ahmet cihan gençtürk
2
                    A007Fri. 19:45            
seyfullah çinar
2
                                         
                                                  Lgt => 17       Lgt => 25                      
25walk-over
0
            Lgt => A099                                            
                                                                  A068Sat. 17:00     A052Sat. 12:00    
40seyfullah çinar
4
    A036Fri. 22:45                                                  
                                                                 
ahmet cihan gençtürk
4
   
walk-over
FF     Lgt => A052      
seyfullah çinar
4
                                                 
                                                                 
rami çekiç
2
   
ahmet cihan gençtürk
-     A008Fri. 19:45    
ufuk sakarya
2
                                                 
                                                                  Lgt => 33       Lgt => 49      
8ahmet cihan gençtürk
0
    Lgt => A077                                                    
                  A121Sun. 15:30                                                            
57ufuk sakarya
4
                            A117Sun. 14:00                          
                 
harun korkmaz
5
                                                            Lgt => A052                              
armin farid
5
                         
                 
muhammet forsukoğlu
3
                                                            A009Fri. 19:45                            
muhammet forsukoğlu
2
                         
                  Lgt => 5                                                              
4deniz kibaroglu
0
                            Lgt => A121                            
                                                                  A069Sat. 17:00     A053Sat. 15:00    
61yiğit oflaz
4
    A037Sat. 11:00                                                  
                                                                 
deniz kibaroglu
0
   
deniz kibaroglu
4
    Lgt => A053      
yiğit oflaz
0
                                                 
                                                                 
ilyas özdemir
4
   
bora temizsoy
3
    A010Fri. 19:45    
ahmet köseler
4
                                                 
                                                                  Lgt => 33       Lgt => 49      
29bora temizsoy
1
    Lgt => A076                                                    
                                                  A099Sat. 20:00     A091Sat. 19:00                    
36ahmet köseler
4
            A083Sat. 17:00                                          
                                                 
ilyas özdemir
4
   
ilyas özdemir
4
                    Lgt => A053              
ahmet köseler
4
                                         
                                                 
seyfullah çinar
2
   
mert atak
2
                    A011Fri. 19:45            
halil erdogan
2
                                         
                                                  Lgt => 17       Lgt => 25                      
20halil erdogan
4
            Lgt => A098                                            
                                                                  A070Sat. 17:00     A054Sat. 15:00    
45mert atak
2
    A038Fri. 23:30                                                  
                                                                 
mert atak
4
   
mert atak
4
    Lgt => A054      
halil erdogan
4
                                                 
                                                                 
onurcan kalender
2
   
mehmet bursali
0
    A012Fri. 19:45    
anas imezda
3
                                                 
                                                                  Lgt => 33       Lgt => 49      
13mehmet bursali
0
    Lgt => A075                                                    
                                  A114Sun. 14:00     A110Sun. 12:00                                    
52anas imezda
4
                    A106Sat. 21:00                                  
                                 
yüksel irem akkaya
1
   
ilyas özdemir
1
                                    Lgt => A054                      
ahmet köseler
3
                                 
                                 
harun korkmaz
5
   
yüksel irem akkaya
4
                                    A013Fri. 20:30                    
muhammet forsukoğlu
5
                                 
                                  Lgt => 9       Lgt => 13                                      
12gökhan tatar
FF                     Lgt => A116                                    
                                                                  A071Sat. 15:00     A055Sat. 13:00    
53mehmet moepolar
-     A039Sat. 12:00                                                  
                                                                 
berk erol
2
   
gökhan tatar
FF     Lgt => A055      
mehmet genç
0
                                                 
                                                                 
yüksel irem akkaya
4
   
berk erol
-     A014Fri. 20:30    
muhammet forsukoğlu
4