Tournament Bracket of EuroTour WarmUp Tournament
EuroTour WarmUp Tournament
02.11.2019-03.11.2019
32 Double 16 Single Elimination
                                                                               
                  LOSERS QUALIF.     LOSERS ROUND 1     INITIAL ROUND     WINNERS QUALIF.     1/8 FINAL     QUARTER FINAL     SEMI FINAL     FINAL  
                                                                               
                                  A01Sat. 10:00                                          
                                 
1mark gray
7
                                         
                  A33Sat. 22:00     A25Sat. 19:00    
32kerim azizi
3
    A17Sat. 16:00     A41Sun. 11:00                          
                 
kerim azizi
5
   
kerim azizi
7
    Lgt => A25      
mark gray
7
   
mark gray
8
                         
                 
kartal erköy
7
   
deniz odabaş
4
    A02Sat. 10:00    
alp gürgen
1
   
saki kanatlar
4
                         
                  Lgt => 17       Lgt => 25      
17alp gürgen
7
    Lgt => A40       Lgt => 9                            
                                 
16deniz odabaş
2
                    A49Sun. 15:00                  
                                  Lgt => A25                      
mark gray
8
                 
                                  A03Sat. 10:00                    
vedat ilel
3
                 
                                 
9vedat ilel
7
                    Lgt => 5                    
                  A34Sat. 22:00     A26Sat. 19:00    
24tolga yükselir
4
    A18Sat. 16:00     A42Sun. 11:00                          
                 
tolga yükselir
7
   
tolga yükselir
7
    Lgt => A26      
vedat ilel
7
   
vedat ilel
8
                         
                 
emre çelik
4
   
erol ahmetoğlu
6
    A04Sat. 10:00    
levent kurtuluş
4
   
kartal erköy
1
                         
                  Lgt => 17       Lgt => 25      
25erol ahmetoğlu
0
    Lgt => A39       Lgt => 9                            
                                 
8levent kurtuluş
7
                            A53Sun. 17:00          
                                  Lgt => A26                              
mark gray
9
         
                                  A05Sat. 11:30                            
onur yildirim
6
         
                                 
5sami erkan köylü
7
                            Lgt => 3            
                  A35Sat. 22:00     A27Sat. 19:00    
28melih ali dağaş
6
    A19Sat. 16:00     A43Sun. 11:00                          
                 
melih ali dağaş
7
   
melih ali dağaş
6
    Lgt => A27      
sami erkan köylü
7
   
sami erkan köylü
8
                         
                 
onuç altur
2
   
aris çakiris
2
    A06Sat. 11:30    
ibrahim vatansever
5
   
ibrahim vatansever
3
                         
                  Lgt => 17       Lgt => 25      
21ibrahim vatansever
7
    Lgt => A38       Lgt => 9                            
                                 
12aris çakiris
2
                    A50Sun. 15:00                  
                                  Lgt => A27                      
sami erkan köylü
3
                 
                                  A07Sat. 11:30                    
onur yildirim
8
                 
                                 
13ahmet berkin demirkol
7
                    Lgt => 5                    
                  A36Sat. 22:00     A28Sat. 19:00    
20gürkan sönmez
4
    A20Sat. 16:00     A44Sun. 11:00                          
                 
ates bora duru
7
   
gürkan sönmez
3
    Lgt => A28      
ahmet berkin demirkol
1
   
onur yildirim
8
                         
                 
kagan batir
6
   
ates bora duru
7
    A08Sat. 11:30    
onur yildirim
7
   
ates bora duru
3
                         
                  Lgt => 17       Lgt => 25      
29ates bora duru
4
    Lgt => A37       Lgt => 9                            
                                 
4onur yildirim
7
                                    A55Sun. 19:00  
                                  Lgt => A28                                      
mark gray
9
 
                                  A09Sat. 13:00                                    
imran majid
4
 
                                 
3saki kanatlar
6
                                    Lgt => 2    
                  A37Sat. 23:00     A29Sat. 20:30    
30serkan yorulmazlar
7
    A21Sat. 17:30     A45Sun. 13:00                          
                 
saki kanatlar
-    
saki kanatlar
7
    Lgt => A29      
serkan yorulmazlar
7
   
serkan yorulmazlar
8
                         
                 
ahmet berkin demirkol
FF    
ümit balci
2
    A10Sat. 13:00    
kagan batir
4
   
tolga yükselir
4
                         
                  Lgt => 17       Lgt => 25      
19ümit balci
4
    Lgt => A36       Lgt => 9                            
                                 
14kagan batir
7
                    A51Sun. 15:00                  
                                  Lgt => A29                      
serkan yorulmazlar
7
                 
                                  A11Sat. 13:00                    
kadir korkmaz
8
                 
                                 
11erkan tüylü
5
                    Lgt => 5                    
                  A38Sat. 23:00     A30Sat. 20:30    
22onuç altur
7
    A22Sat. 17:30     A46Sun. 13:00                          
                 
erkan tüylü
4
   
erkan tüylü
7
    Lgt => A30      
onuç altur
1
   
ferdi özdemir
6
                         
                 
ibrahim vatansever
7
   
alkan demiralp
5
    A12Sat. 13:00    
ferdi özdemir
7
   
kadir korkmaz
8
                         
                  Lgt => 17       Lgt => 25      
27alkan demiralp
4
    Lgt => A35       Lgt => 9                            
                                 
6ferdi özdemir
7
                            A54Sun. 17:00          
                                  Lgt => A30                              
kadir korkmaz
2
         
                                  A13Sat. 14:30                            
imran majid
9
         
                                 
7emre çelik
7
                            Lgt => 3            
                  A39Sat. 23:00     A31Sat. 20:30    
26kadir korkmaz
1
    A23Sat. 17:30     A47Sun. 13:00                          
                 
kadir korkmaz
7
   
kadir korkmaz
7
    Lgt => A31      
emre çelik
6
   
bilge alaçam
8
                         
                 
levent kurtuluş
3
   
levent atakan
2
    A14Sat. 14:30    
bilge alaçam
7
   
melih ali dağaş
4
                         
                  Lgt => 17       Lgt => 25      
23levent atakan
6
    Lgt => A34       Lgt => 9                            
                                 
10bilge alaçam
7
                    A52Sun. 15:00                  
                                  Lgt => A31                      
bilge alaçam
2
                 
                                  A15Sat. 14:30                    
imran majid
8
                 
                                 
15vahdet emre varlik
3
                    Lgt => 5                    
                  A40Sat. 23:00     A32Sat. 20:30    
18kartal erköy
7
    A24Sat. 17:30     A48Sun. 13:00                          
                 
aydin tozlu
7
   
vahdet emre varlik
2
    Lgt => A32      
kartal erköy
1
   
imran majid
8
                         
                 
alp gürgen
6
   
aydin tozlu
7
    A16Sat. 14:30    
imran majid
7
   
aydin tozlu
3
                         
                  Lgt => 17       Lgt => 25      
31aydin tozlu
1
    Lgt => A33       Lgt => 9                            
                                 
2imran majid
7
                                         
                                  Lgt => A32                                            
                                                                               
                                                                               
                  LOSERS QUALIF.     LOSERS ROUND 1     INITIAL ROUND     WINNERS QUALIF.     1/8 FINAL     QUARTER FINAL     SEMI FINAL     FINAL  
                                                                               

Staff

  • 8
    ...

    Bob Nilson

    Project Manager
  • ...

    Nick Larson

    Art Director
  • 3
    ...

    Deon Hubert

    CTO
  • ...

    Ella Wong

    CEO

Customers

  • 2
    ...

    Lara Kunis

    CEO, Loop Inc
    Last seen 03:10 AM
  • new
    ...

    Ernie Kyllonen

    Project Manager,
    SmartBizz PTL
  • ...

    Lisa Stone

    CTO, Keort Inc
    Last seen 13:10 PM
  • 7
    ...

    Deon Portalatin

    CFO, H&D LTD
  • ...

    Irina Savikova

    CEO, Tizda Motors Inc
  • 4
    ...

    Maria Gomez

    Manager, Infomatic Inc
    Last seen 03:10 AM
Bob Nilson 20:15 When could you send me the report ?
Ella Wong 20:15 Its almost done. I will be sending it shortly
Bob Nilson 20:15 Alright. Thanks! :)
Ella Wong 20:16 You are most welcome. Sorry for the delay.
Bob Nilson 20:17 No probs. Just take your time :)
Ella Wong 20:40 Alright. I just emailed it to you.
Bob Nilson 20:17 Great! Thanks. Will check it right away.
Ella Wong 20:40 Please let me know if you have any comment.
Bob Nilson 20:17 Sure. I will check and buzz you if anything needs to be corrected.

General

System

General Settings

  • Enable Notifications
  • Allow Tracking
  • Log Errors
  • Auto Sumbit Issues
  • Enable SMS Alerts

System Settings

  • Security Level
  • Failed Email Attempts
  • Secondary SMTP Port
  • Notify On System Error
  • Notify On SMTP Error